Çin PVD Vakum Kaplama Makinesi Üretici
PVD çevreyi korur, mavi gezegeni kurtarır.

Royal Technology VAKUMLU YERLEŞTİRME MAKİNASI üreticisi.
---- Standardizasyon, Hassasiyet, Stabilizasyon


Haberler

July 6, 2020

Kutlama için heyecan verici bir an

  

                                              Kutlama için heyecan verici bir an

 

Kelimeler, KWC ekibinin PVD kaplama tesisini ziyaret etmeyi umdukları anı görmek için heyecan verici duygularımızı ifade edemedi, PVD kaplamalarının nasıl üretildiğini açıkladı.

 

hakkında en son şirket haberleri Kutlama için heyecan verici bir an  0   hakkında en son şirket haberleri Kutlama için heyecan verici bir an  1

 

 

Hiç kimse çevrimiçi denetlemeyi uygulanabilir olduğunu garanti edemezdi, müşterilerin çevrimiçi talimatlar ve denetimler olmadan böyle karmaşık bir PVD kaplama sistemini monte edebileceğine dair hiçbir güvenimiz yoktu, ancak sonunda başarılı bir şekilde gerçekleştirdik.

 

Burada bize fırsat tanıyan ve en başından beri destek veren KWC yöneticilerini takdir ediyoruz.Toplanma başlangıcından beri bizimle birlikte kalan herkese de minnettarız, tüm çalışma süreci boyunca sıkı çalışmanız ve profesyonel performansınız için teşekkürler.

 

hakkında en son şirket haberleri Kutlama için heyecan verici bir an  2

 

 

Daha sonra, KWC tarafından üretilen PVD kaplamaların yüksek kalitesini garanti etmek için en iyi ürünleri yapmak için birlikte çalışacağız.

Bizim takım gelişmeye devam edecek gelişmiş kaplama süreçler ve paylaşım KWC ile, yapmaya kararlıyız onların PVD kaplama ürünleri her zaman endüstri lideri olur.

 

hakkında en son şirket haberleri Kutlama için heyecan verici bir an  3

 

hakkında en son şirket haberleri Kutlama için heyecan verici bir an  4

 

 

İletişim bilgileri