Çin PVD Vakum Kaplama Makinesi Üretici
PVD çevreyi korur, mavi gezegeni kurtarır.

Royal Technology VAKUMLU YERLEŞTİRME MAKİNASI üreticisi.
---- Standardizasyon, Hassasiyet, Stabilizasyon


Hakkımızda

SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
1 2 3 4 5
SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.
 • Royal Technology anahtar teslim PVD ve PECVD vakum kaplama çözümleri sunar. Termal buharlaşma, PVD Ark kaplama, DC / MF Magnetron Püskürtme makineleri.

 • Makine Bakım ve Yükseltmeleri Makine Yer Değiştirme: Montaj / Yeniden Montaj Teknik Eğitim: Know-How Transfer Market Consulting Yatırım Planı

 • 2006 yılında kurulan, 14 yıl istikrarlı istikrarlı büyüyen şirket. Global ortaklarla nasıl kazan-kazan işbirliğini gerçekleştireceğimizi biliyoruz.

 • Royal, çalışanlarımızı en önemli varlık ve en iyi temsilci olarak görüyor. Anahtar Departmanlar Üretim Ar-Ge Pazarlama Teknik Destekler

Almak PVD Vakum Kaplama Makinesi & Magnetron Püskürtme Kaplama Makinesi şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar
 • Kuzey Amerika
 • Güney Amerika
 • Doğu Avrupa
 • Doğu Asya
 • Güneydoğu Asya
 • Orta Doğu
 • Afrika
İş türü
 • Üretici
 • İthalatçı
 • İhracatçı
Diğer detaylar
 • Markalar : ROYAL
 • No. Çalışanları :
 • Yıllık satış :
 • Yıl kurulan : 2006
 • İhracat p.c : 40% - 50%
Shanghai Royal Technology Inc., dünya çapında önemli konumlara sahip yüksek kaliteli vakum ekipmanlarının dünya çapında tedarikçisi olan 2006 yılında kurulmuştur. Araştırma ve Geliştirme teknolojisi, ABD ve Çin'deki uzman mühendisler tarafından desteklenmektedir. Yüksek teknolojili makine üretim tesisleri Şangay'da bulunmaktadır ve küresel servis merkezleri ağımız, kilit yerlerde hızlı müşteri hizmeti tepkisi sağlar.

Şangay Kraliyet Teknolojisi, yenilikçi tasarım ve yüksek kaliteli bileşen seçimi için güçlü bir sürüşe sahiptir, ekstra dikkatli bir montaj süreci ve yüksek standartlı vakum ekipmanları ile anahtar teslimi kaplama çözümleri sunmamızı sağlayan yetenekli teknisyen ve mucitlerden oluşan üst düzey bir ekiple bir araya gelir. ve genellikle Batı standartlarını aşar. Dünya çapında pazara aşağıdaki gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermeye kararlıyız:

Tüketici elektroniği, otomotiv, yenilenebilir enerji, mimari, Nano ve biyo-tıbbi malzemeler.

RTAC1250-SP Ark ve püskürtmeli entegre seri ekipman, özellikle yüksek kaliteli dekoratif kaplamalar için yüksek oranda yansıtıcı siyah ve bronz filmler üretebilir.

RTSP1213-DC Hidrojen yakıt hücresi güç modülünde ince film biriktirmek için PECVD işlemine sahip bir püskürtme sistemidir. Fuel Cell Araçları, yeni nesil çevre dostu otomobiller için en yeni teknolojidir. Kuru pil gibi yaygın olarak kullanılan pillere kıyasla ana avantaj ve teknolojik ilerlemenin tekrarlayan bir şarj işleminden geçmesi gerekir, ancak hidrojen yakıt hücresi güç modülleri, sürüş için güç üretmek için sadece Hidrojen ve Oksijen reaksiyonunu gerektirir.


RTAC1215-SPMF Bu kaplama sistemi sadece DPC (Doğrudan Kaplama Bakır) seramik yüzeyler işlemi için kullanılır. DPC seramik substratlar çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır: örneğin, yüksek ısı radyasyon performansı, yarı iletken ekipman, mikrodalga kablosuz iletişim, askeri elektronik, çeşitli sensör substratları, havacılık, demiryolu taşımacılığı, elektrik nedeniyle uzun ömürlülüğü artırmak için yüksek parlaklıkta LED gücü ve çok daha fazlası.

RTEP-0913 Buharlaşma kaplama tesisi, X-Ray Görüntüleme cihazları için CsI film birikimine uygulanır. Yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için ekranda CsI'yi buharlaştırmak için gelişmiş bir tekniktir. Yüksek çözünürlüklü performans, bu uygulamanın tıbbi cihaz, nükleer enerji endüstrisi, güvenlik kontrolü ve denetimi, yüksek enerji fiziği konuları ve daha fazlasında son derece verimli ve yıkıcı olmasına izin verir.

Shanghai Royal Technology ayrıca Otomotiv Logo Kurulu Kaplama için kullanılan Küp ve Silindir modeli büyük boy Alüminyum Vakum Metalizasyon Sistemi'ni başarıyla tasarladı ve geliştirdi.

Yerel Olarak Yaşayın, Global Düşünün Vizyonumuzdur. Dünya çapındaki iş ortakları ekosistemimizde her zaman kazan-kazan durumlarına ulaşmak için yenilikçiliği hedefleyen “Dürüstlük ve Dayanışma” kavramıyla günlük işlerimizi yaşıyoruz. Vakum Kaplama Ekipmanları Endüstrisinde öncü olarak asla önceki başarılara güvenmedik, ancak müşterilerimiz için her zaman optimum ekonomik, sosyal ve çevresel faydalar yaratmak için Vakum Kaplama Endüstrisinin sürekli değişen dünyasını keşfetmeye çalıştık.

Şirket kültürü:

ROYAL Vizyonu: Müşteri ihtiyacına toplam çözümler sunan dünyaca ünlü marka tedarikçisi olmak.

ROYAL Misyonu: çevreyi korur, mavi gezegenimizi kurtarır; İşçilerin zorlu çalışma ortamını iyileştirmek, iş verimliliğini artırmak, sahiplerin üretim maliyetini azaltmasına tamamen yardımcı olmak.

ROYAL Felsefesi : insan odaklı, dürüst, yenilikçi ve topluma en büyük katkıyı sağlıyor.

ROYAL'nin Değeri: İnovasyon, ileri teknolojinin Ar-Ge'si, Çin ve dünya çapındaki imalat sektörlerine hizmet vermektedir.

ROYAL Servis: mükemmel teknoloji ve ürünler, müşterilerimize hizmet için profesyonel özveri ile ONE-STOP hizmeti.

İletişim bilgileri