aboutus

Şirket profili

Shanghai Royal Technology Inc., dünya çapında önemli konumlara sahip yüksek kaliteli vakum ekipmanlarının dünya çapında tedarikçisi olan 2006 yılında kurulmuştur. Araştırma ve Geliştirme teknolojisi, ABD ve Çin'deki uzman mühendisler tarafından desteklenmektedir. Yüksek teknolojili makine üretim tesisleri Şangay'da bulunmaktadır ve küresel servis merkezleri ağımız, kilit yerlerde hızlı müşteri hizmeti tepkisi sağlar.

Şangay Kraliyet Teknolojisi, yenilikçi tasarım ve yüksek kaliteli bileşen seçimi için güçlü bir sürüşe sahiptir, ekstra dikkatli bir montaj süreci ve yüksek standartlı vakum ekipmanları ile anahtar teslimi kaplama çözümleri sunmamızı sağlayan yetenekli teknisyen ve mucitlerden oluşan üst düzey bir ekiple bir araya gelir. ve genellikle Batı standartlarını aşar. Dünya çapında pazara aşağıdaki gibi çeşitli sektörlerde hizmet vermeye kararlıyız:

Tüketici elektroniği, otomotiv, yenilenebilir enerji, mimari, Nano ve biyo-tıbbi malzemeler.

RTAC1250-SP Ark ve püskürtmeli entegre seri ekipman, özellikle yüksek kaliteli dekoratif kaplamalar için yüksek oranda yansıtıcı siyah ve bronz filmler üretebilir.

RTSP1213-DC Hidrojen yakıt hücresi güç modülünde ince film biriktirmek için PECVD işlemine sahip bir püskürtme sistemidir. Fuel Cell Araçları, yeni nesil çevre dostu otomobiller için en yeni teknolojidir. Kuru pil gibi yaygın olarak kullanılan pillere kıyasla ana avantaj ve teknolojik ilerlemenin tekrarlayan bir şarj işleminden geçmesi gerekir, ancak hidrojen yakıt hücresi güç modülleri, sürüş için güç üretmek için sadece Hidrojen ve Oksijen reaksiyonunu gerektirir.


RTAC1215-SPMF Bu kaplama sistemi sadece DPC (Doğrudan Kaplama Bakır) seramik yüzeyler işlemi için kullanılır. DPC seramik substratlar çeşitli uygulamalarda yaygın olarak kullanılmaktadır: örneğin, yüksek ısı radyasyon performansı, yarı iletken ekipman, mikrodalga kablosuz iletişim, askeri elektronik, çeşitli sensör substratları, havacılık, demiryolu taşımacılığı, elektrik nedeniyle uzun ömürlülüğü artırmak için yüksek parlaklıkta LED gücü ve çok daha fazlası.

RTEP-0913 Buharlaşma kaplama tesisi, X-Ray Görüntüleme cihazları için CsI film birikimine uygulanır. Yüksek kaliteli görüntüler oluşturmak için ekranda CsI'yi buharlaştırmak için gelişmiş bir tekniktir. Yüksek çözünürlüklü performans, bu uygulamanın tıbbi cihaz, nükleer enerji endüstrisi, güvenlik kontrolü ve denetimi, yüksek enerji fiziği konuları ve daha fazlasında son derece verimli ve yıkıcı olmasına izin verir.

Shanghai Royal Technology ayrıca Otomotiv Logo Kurulu Kaplama için kullanılan Küp ve Silindir modeli büyük boy Alüminyum Vakum Metalizasyon Sistemi'ni başarıyla tasarladı ve geliştirdi.

Yerel Olarak Yaşayın, Global Düşünün Vizyonumuzdur. Dünya çapındaki iş ortakları ekosistemimizde her zaman kazan-kazan durumlarına ulaşmak için yenilikçiliği hedefleyen “Dürüstlük ve Dayanışma” kavramıyla günlük işlerimizi yaşıyoruz. Vakum Kaplama Ekipmanları Endüstrisinde öncü olarak asla önceki başarılara güvenmedik, ancak müşterilerimiz için her zaman optimum ekonomik, sosyal ve çevresel faydalar yaratmak için Vakum Kaplama Endüstrisinin sürekli değişen dünyasını keşfetmeye çalıştık.

Şirket kültürü:

ROYAL Vizyonu: Müşteri ihtiyacına toplam çözümler sunan dünyaca ünlü marka tedarikçisi olmak.

ROYAL Misyonu: çevreyi korur, mavi gezegenimizi kurtarır; İşçilerin zorlu çalışma ortamını iyileştirmek, iş verimliliğini artırmak, sahiplerin üretim maliyetini azaltmasına tamamen yardımcı olmak.

ROYAL Felsefesi : insan odaklı, dürüst, yenilikçi ve topluma en büyük katkıyı sağlıyor.

ROYAL'nin Değeri: İnovasyon, ileri teknolojinin Ar-Ge'si, Çin ve dünya çapındaki imalat sektörlerine hizmet vermektedir.

ROYAL Servis: mükemmel teknoloji ve ürünler, müşterilerimize hizmet için profesyonel özveri ile ONE-STOP hizmeti.

Geçmiş

                             İnovasyon, geleneksel teknolojide yıkıcı bir değişikliktir

 

ShangHai Royal Technology Inc., 2006'dan beri Çin'de bir endüstriyel vakumlu kaplama ekipmanı üreticisidir. Genç ve istikrarlı büyüyen bir şirket olarak Royal liderleri, deneyimleri, teknolojileri paylaşarak ve entegre ederek küresel ortaklarımız ve müşterilerimizle kazan-kazan işbirliğini nasıl başaracaklarını biliyorlar. diğer vakumlu kaplama iş gruplarından.Kuruluşumuzdan bu yana ortaklarımızla yakın işbirliği içerisindeyiz, tüm destekler ve yenilikçi fikirler için teşekkürler, bu mükemmel ve yetenekli ekibin çalışması olmadan, bu kadar çok büyük projeyi başarıyla gerçekleştiremezdik.


2009~ 2012: Gelişmiş yönlendirilmiş ark kaynağının geliştirilmesi
 

2010: Seramik filmin, silindirik ark kaynağına sokularak oda sıcaklığında kaplanması.
 

2010~2013: Metaller, mutfak gereçleri, sıhhi tesisat, banyo armatürleri ve mimari malzemelere uygulanan çelikler üzerinde yüksek kaliteli dekorasyonlar için Ark ve Püskürtme entegre PVD kaplama tesisi.
 

2011: Büyük dönen katodik cihaz
 

2012: İletken ve şeffaf film üretimi ile defrost uygulamasında özel kaplama tesisi.
 

2012~ 2013: Çok fonksiyonlu rotasyonlu sürüş armatürü.
 

2013: Anot tabakası iyon kaynağına göre şeffaf DLC filmi
 

2013: Paslanmaz çelik levhalar ve borular, mobilyalar vb. üzerinde renk oluşturmak için Dikey Büyük boy çoklu ark iyon kaplama makinesi.
 

2013~2015: Ekranda yüksek kalitede çözünürlük sağlamak için X-ray görüntüleme cihazına uygulanan termal buharlaştırma yöntemiyle CsI film PVD biriktirme.

2013~2017: Alüminyum ve Krom Vakum Metalleştirme için otomotiv LOGO panosunda büyük boyutlu termal dirençli buharlaşma kaplama sistemleri.Maks.ağırlık > 20T
 

2014: Yarı iletken endüstrisi uygulamasında Cluster Tool kaplama sistemi: düşük maliyetli, yüksek performanslı yenilikçi kaplayıcı
 

2014: Çok Fonksiyonlu Kapalı Alan Magnetron Püskürtme Sistemi, DLC, seramik ve çok katmanlı optik ince filmler biriktirebilir.
 

2014~ 2015: Kavisli manyetik filtrenin geliştirilmesi.
 

2015: Rulodan Ruloya toplu tip optik kaplama ekipmanı.
 

2015 ~ 2016: RT1200-FCEV, PVD magnetron püskürtme + PECVD işlemi, hidrojen yakıt hücresi güç modülünde ince film biriktirmek için Hidrojen Yakıt Hücreli Araçlar endüstrisine uygulandı.
 

2015 ~ 2017: Cam bilezikler, SS levhalar ve borular, mobilya kaplaması için Yatay Büyük boy çoklu ark iyon kaplama makinesi.
 

2016~2017: Al2O3 seramik üzerinde Bakır iletken film oluşturmak için RTSP1200-DPC kaplama sistemidevre kartı ve AlN alt tabaka, bu uygulama elektronik, LED ve yarı iletken endüstrilerinde kullanılmaktadır.
 

2017~2018: RTEP0404, C60 (Karbon malzeme) biriktirme için endüktif buharlaştırma kaplama tekniğine sahip çan modeli.
 

2017~2018: RTEP0404, suç nesnelerinde parmak izi işareti sunmak için adli uygulama için dikey model.Polis merkezlerinde yaygın olarak kullanılır.

Daha yeni projeler geliyor, fikirlerinizi ve taleplerinizi bizimle paylaşmaya hoş geldiniz, size en iyi kaplama çözümlerini sunmaktan onur duyuyoruz.

2019: RTSP1200-PCB, PCB üzerinde dengesiz düzlemsel püskürtme birikimi, Altın, gümüş, TiN, ZrCN yüksek aşınma aşınması ve korozyon direnci ince filmleri biriktirmek için
 

2020: RT1600-PAPVD, RT1600-LTAVD, 2020 yılında Royal Technology ekibi, mühendislik plastik parçalarında akımsız pürüzlendirme işleminden kurtulabilen yenilikçi bir PAPVD kaplama teknolojisi ve ekipmanı geliştirdi.Ayrıca, Düşük Sıcaklık Ark Buharı Bırakma teknolojisi, daha dekoratif kaplama için plastik parçalar üzerinde başarıyla test edilmiş ve gerçekleştirilmiştir.
 

2020: RTSP1480-için Havadan Havaya Sürekli Püskürtme Biriktirme Hattıyüksek saflıkta bakır, gümüş, krom ve nikel kaplamalar.Esas olarak uygulanan:İletken Metal Teller, Metal Bobin ve Kalınlığı 1 mm'den Az Metal Şerit,
Optik Fiber Bükümlü Fiber ve Bazalt Fiber (BFRP) Gibi Teller
Ve Karbon Elyaf, Cam İplikler, Karbon İplikler

 

 

2020-2021: RT1400-PLUS.Züccaciye üzerindeki geleneksel altın kaplamalar, alüminyum vakum metalizasyonu ile termal kürleme hattını birleştirir.2020 yılında Royal Technology, iyon kaplama teknolojisi - ark buharlaştırması ile püskürtme boyama işlemleri (ön/son kaplamalar) olmadan doğrudan cam eşyalar üzerinde 2 taraflı altın renkleri oluşturmak için gelişmiş bir kaplama teknolojisi geliştirdi. boya püskürtme, çevre dostu, yeşil teknoloji, bunun yanı sıra üreticiler için üretim hattı yatırımını ve işçilik maliyetini azaltır.

 

2021: RT1400-AntiBac, PVD Yenilikçi Teknolojisinden Antibakteriyel Kaplamalar.Geleneksel organik veya sıvı püskürtme boyama yöntemiyle karşılaştırıldığında, PVD iyon kaplama teknolojisinin daha fazla avantajı vardır: Yeşil kaplama teknolojisi, Daha düşük üretim maliyeti, Çizilme direnci, Korozyon ve aşınma direnci.


            

 

SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.

 

 

Hizmet

Shanghai Royal Technology, size tek bir iş fırsatından fazlasını sunar.Ürünleriniz için yenilikçi PVD teknolojisi kullanan yüzey işleme çözümleri arıyorsanız veya bir PVD kaplama iş merkezine yatırım yapmayı planlıyor olun, Royal Technology Çin'deki güvenilir ve destekleyici ortağınızdır.Sizin başarınız bizim başarımızdır.

 

Hizmetimiz Fark Yaratır

 

· PVD kaplama ekipman teklifleri ve bütçe hesaplaması;

· Özel kaplama ekipmanı imalatı;

· Yerinde montaj, eğitim ve bakım;

· Toplam kaplama çözümleri;

· Gelişmiş kaplama yöntemlerinin geliştirilmesi.

 

Faydalar

· Ismarlama Ekipman

Deneyimlerimiz bize en iyi uygulamaların "herkese uygun" kaplama çözümlerinde sunulamayacağını öğretti.Bu nedenle Royal'in uzman ekibi, müşterilerimizin taleplerini sürekli takip ederek onlara benzersiz ekipman çözümleri sunar.

 

· Kalite güvencesi

Kalite her zaman önceliğimizdir.Uluslararası standartlar ve yönetmeliklere aşinayız.Tüm tasarımlarımız ISO9001:2008 standartlarına uygundur, bunları karşılar ve hatta aşar.Birinci sınıf bileşenler kullanıyoruz ve ekipmanımızın kalitesinin müşterilerimizi tamamen tatmin ettiğinden emin olmak için kapsamlı testler yapıyoruz.

 

· Ekosistem desteği
Ön aşamadan satış sonrası yardıma kadar, sizi değerli PVD kaplama teknolojisi ekosistemimizin bir parçası haline getirerek, çevrimiçi ve yerinde hizmet ile her zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmaya ve aşmaya çalışıyoruz.

 

· Kişiselleştirilmiş Teknolojik Yardım

Teknik temsilcilerimiz, tüm süreç boyunca müşterilerimizle her zaman yakın bir iş ilişkisini sağlayacaktır.Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürmek ve iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak makineler geliştirmek için uzmanlığımızla size rehberlik edeceğiz ve yardımcı olacağız.

 

· Satış sonrası servis

Ekipman kurulumu: Kaplamaların mükemmel ürün finisajını garanti etmek için uygun bir montaj ve çalıştırma eğitimi sağlamak üzere kalifiye teknisyenlerimiz sitenize gönderilir.

 

 

Uygulamalar

 

Shanghai Royal Technology, dünya çapında bir vakumlu kaplama ekipmanı tedarikçisidir ve otomotiv, tüketici elektroniği, inşaat, enerji ve akademi dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde üst düzey şirketlerle çalışma ayrıcalığına sahiptir.Müşterilerimiz, zorlu özelliklerini yerine getirmek için profesyonel "anahtar teslimi kaplama çözümleri" yaklaşımımızdan yararlanarak büyük kazanç elde etti.

 

Kendimizi kaliteli ekipman üretmeye ve dünya çapındaki topluluğumuza yüksek kaliteli hizmet sunmaya adadık.Sıkı kalite kontrolümüz, hızlı kurulumumuz, nitelikli operasyon eğitimimiz, her müşterinin yatırım getirisine büyük fayda sağlar.

 

Bu nedenle lütfen bizimle iletişime geçin:

 

PVD kaplama işletmesi planlıyorsanız;

Mevcut kaplama ekipmanınızı yenilemek ve/veya yeniden dağıtmak istiyorsanız;

Ekipman montajı ve bakımı ile ilgili herhangi bir kaplama sorununuz varsa;

En yeni kaplama proseslerini ve çözümlerini arıyorsanız;

Ekipman bakım ve onarım hizmeti, kaçak tespiti, PVD ekipman sökümü ve montajı, PVD kaplama makinesinin dönüştürülmesi ve çok daha fazlasını sağlamak için profesyonel bir ekip arıyorsanız.

 

Aradığınız şey yukarıda listelenmiyorsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten ve sorununuzu tartışmaktan çekinmeyin.Memnuniyetle ücretsiz danışmanlık vereceğiz.

 

Royal, şirketinizle işbirliği yapmayı ve başarınızın aktif bir parçası olmayı dört gözle bekliyor.

Ekibimiz

Royal, çalışanlarımızı şirketimizin en önemli varlığı ve en iyi temsilcileri olarak görmektedir.Müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamak, günlük çalışmalarımızın motivasyonudur, çalışanlarımıza tekliflerini adaylarımıza sunmaları için ilham verir.Royal ekibinin değerli müşterilerimize hizmet etmek için kapsamlı profesyonel bilgiye sahip olmasını sağlamak için, onlara düzenli olarak ek eğitim ve ileri eğitim sağlıyoruz.

 

Üretim departmanı
Her çalışanın makineyi çalıştırmadan önce teknik sınavlardan geçmesi ve kaliteli ürünlerin nasıl üretileceği konusunda eğitim alması gerekir, tüm çalışanlar güvenliğin müşteriler için vazgeçilmez olduğunu öğrendi.

 

Ar-Ge departmanı
Royal, müşterilerimizin taleplerini destekleyen temel bir teknolojik tasarım ve geliştirme ekibine sahiptir.Ar-Ge fonu olarak her yıl toplam yıllık satış değerinin %10'unu yatırıyoruz, sürekli çabalar

sektöre yenilik.

 

Pazarlama Bölümü
Pazarlama ekibimiz her zaman Royal şirketi ile temasa geçtiğiniz ilk kişidir.Pazarlama müdürü olarak 4 yıldır PVD vakumlu kaplama endüstrisinde bulunan pazarlama müdürü Ms.Zhou.Büyük vizyonu, derin kavrayışı ve pazardaki sağlam deneyimi, deneyimli teknik ekiplerimiz ile birleşerek, en iyi hizmetlerimizi sunmaya ve beklediğinizden daha fazla kaplama çözümlerine hazırdır.

 

 

Teknik Destek Departmanı
Şirketimizin liderlerinden biri olan Bay Yang Yimou, 45 yıldır vakumlu kaplama sektöründe çalışmaktadır.Kariyerine sertifikalı bir teknisyen olarak başladı, ekibi tarafından 300'den fazla kaplama makinesi seti üretildi.“Müşterimizin sağladığımız ekipmandan yararlandığını görmek daha iyi olamaz” dedi.Bu nedenle, güvenilir ve istikrarlı kaliteli bir ekipman inşa etmek No.one misyonumuzdur, sizi içtenlikle şirketimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz ve birlikte PVD kaplama işinizi geliştirmenize yardımcı olalım.

 

Kilit kişiler:

 

1. Muhasebeci-- Bayan Wang
Royal Technology'ye kurulduğundan beri katıldım.Geçtiği her adımı izliyordum.Son birkaç yılda ekiple birlikte her mutlu ve acılı anı yaşadım.Daha fazlasını paylaşamam, sadece onları her üyeye istikrarlı bir fayda ile destekleyebilirim.Sadece çalışanlarımızı değil onların ailelerini de önemsiyoruz.Parlak bir geleceğimiz olacağına inanıyorum!

 

2. Pazarlama - Zhou Xin

PVD vakumlu kaplama teknolojisi endüstrisini sadece bir nedenden dolayı seçtim: Başlangıçta bunun için hiçbir şey bilmiyordum!Mülakatı yaptığım kişi bana şunları anlattı:

--”Su Elektrolitik Kaplamayı hiç duydunuz mu?Cr gibi6+veya Bakır galvanik mi?”

--"EVET" diye cevap verdim, "Babam 30-40 yaşlarındayken galvanik kaplama işi yapardı ama gözleri tehlike gazından yaralandı."

-- “Tamam, bizim PVD vakumlu kaplama ekipmanımız tam olarak bu tür tehlike ve kirli yüzey işlemlerinin yerini alacak, ileri teknoloji %100 çevre dostu.Aslında bundan daha fazlası, daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız gelin ve bize katılın!”

--”Tamam, bu işi alıyorum” PVD teknolojisi ile olan hikayemin başlangıcı bu.Üniversitedeki ana dersim Mali muhasebe olsa da, bugün buradayım, inanılmaz!Bu kadar ileri gittiğimi hiç beklemiyordum ve ne kadar ileri gidebilirim diye de düşünmedim.Ama kesinlikle BU İŞİ SEVİYORUM, benim için hayatımı destekleyecek bir iş değil, daha çok keşfetmek istediğim asil ve kutsal bir şey, öğrendikçe ve bildiğim az şey buldukça.Uçsuz bucaksız okyanusta küçük bir su damlası gibiyim.Müşterinin beklentisini, taleplerini dinlemek ve bir çözüm bulmalarına yardımcı olmak, bunun gibi başka bir şey olabilir mi?Hiç bir şey!Benim için her yeni uygulama bir beyin fırtınası, beni daha derinden öğrenmeye itiyor!Sonraki on yıllarda hayatım PVD tarafından işgal edilecekti.

 

3. Proje Yöneticisi- Zhang Xingming
“ Royal Technology'ye katılmadan önce kendi ticaret şirketim vardı.PVD vakumlu kaplama teknolojisini bilmeme çok iyi şanslar.Başlangıçta Royal Technology'de satış elemanı olarak çalışmaya başladım.Kraliyet liderleri bana projeleri yönetmek için bir yol sağladı, benim için bu sadece kişisel gelişim yolum değil, aynı zamanda tüm ekibin desteğine dayalı olarak planlanmış çok net kariyer yapım.Yeni müzakere becerileri kazanıyorum ve gerçek tam sorumluluğun ve tam koordinasyonun ne olduğunu gerçekten anlıyorum.Şu sözleri söylediğinde: TÜM SORUMLULUK ALIYORUM, bu senin hayatından daha fazlası.Royal Tec'in her projeyi mükemmel bir sonla garantilemek için çok çalışan tüm üyelerine teşekkür ederim!”

Bazen birbirimizle aynı fikirde değildik ama herkes mükemmel bir makinenin son kullanıcıya teslim edilmesini istiyor, farklı görüşlerimiz için teşekkür ederiz, tüm kardeşlerimizin aktif katılımı için teşekkür ederiz, üstün fikirleriniz için teşekkür ederiz.

 

4. Makine Mühendisi - Luo Ruizhe

“Sonunda bir bebek doğurduğunuz zamanki gibi bir duygu!Kendi tasarladığım makinemin müşterinin testinden başarıyla onaylandığını gördüğüm o anı asla unutmuyorum.Heyecan verici ve dokunaklı!Görüntüleme, 2 ay önce kağıt çizimler, şimdi dokunabiliyorsunuz ve GERÇEK olduğunu hissediyorsunuz, en önemlisi şirkete ve müşterilere fayda sağlaması, bu benim DEĞERİm, bu benim işim: acılı ve neşeli ”

 

5. PLC teknisyeni- Wang Xuebing
“ PLC program teknisyeni olarak üniversiteden mezun olduktan sonra çalıştığım tek sektör bu. Çalışma sırasında her proje, özellikle özelleştirilmiş ve gelişen en yeni uygulamalı uygulamalar benim için bir zorluk.Mesleki teknik deneyimlerim de sosyal becerilerimle büyüyor.Bir projeyi bitirmek için, Kaplama İşlemini çok iyi öğrenmeliyim, her departmandan kilit teknisyenlerle ve müşterilerden beklenen operasyonları tatmin etmek için çok sayıda tartışma.Bir projenin her adımıyla arayüz oluşturma fırsatlarım var!Sevdim."

 

6. Teknik Servis Mühendisi- Shi Xuecai

“Ben Jack, 12 yıldır PVD vakum ekipmanı imalat endüstrisinde çalışıyorum.Asıl işim, PVD makinesinin teslimattan önce montajı ve test edilmesi, devreye alınması ve müşteri sahalarında eğitim.Royal Technology ekibine katılmaktan onur duyuyorum, ailelerden biri olmaktan gurur duyuyorum.Kesin ve sınırlı bir iş pozisyonu yoktur, BÜTÜN BİR EKİP olarak TEK proje üzerinde baştan sona çalışmak için birbirimize yardım ederiz, herkes projeye tutkuyla katılır!Royal Technology, çalışmak istediğim yer.”

 

 

7. Yurtdışı satış sonrası servis teknik ekibi: kurulum, devreye alma, bakım sağlamak,
 

7.1 İran
ROBOCIS Ofis adresi: birim 8,No.40,mobini Ave,Beheshti caddesi,Tahran,İran
Fabrika adresi: No.30, Üçüncü Cadde,Kaveh sanayi şehri,Saveh,İran
Telefon: +98-9129436759
E-posta: alireza.torabi@royaltec.com.cn

7.2 Meksika
Froylán Montemayor Martínez
Telefon: +52-8115293697
E-posta: froylan@royaltec.com.cn

7.3 Polonya
Firma Handlowo Usługowa LOGOMAR
Marcin Piotrowski Adres: Klikowska 101B, 33-100 Tarnów, Polonya
Telefon: +48 500248681
E-posta: karolpodluzny@royal-poland.com
 

7.4 Hindistan
JK MAKİNELERİ
Adres: B-245, Zemin Kat, Arka Taraf, Faz-1, Naraina Sanayi Bölgesi, Yeni Delhi, 110028
Telefon: +91-9810038777
E-posta: jkcdelhi@gmail.com

7.5 Türkiye
Kristaliya cam san tic Ltd şti Adres: İCebeci Mah.2524 sokak no 1/b sultangazi İstanbul Türkiye, 34270
Telefon: +90-5326381970
E-posta: info@kristaliyacam.com.tr

 

       SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.  SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.

 SHANGHAI ROYAL TECHNOLOGY INC.

Career Contact

Royal Technology, yüksek düzeyde büyümemize yardımcı olacak yetenekli insanları her zaman memnuniyetle karşılamaktadır.Size bir platform sağlayacağız ama sizin göreviniz yaratıcılığınız ve tutkunuzla bizi ileriye taşımak, geleceğinizi bizimle birlikte inşa etmek!

 

Uzun vadeli olarak aşağıdaki pozisyonlarımız mevcuttur:

 

1. PLC teknik mühendisi, CE, UL standart yönetmeliklerine aşina

2. PVD vakumlu kaplama sistemine kendini adamış tutkuları olan mekanik çizim mühendisi

3. Otomatik Parlatma Robotları Mühendisi

4. Proje Yöneticisi

5. Yurtdışı Hizmet Ajansı: Satış öncesi / satış sonrası ekibi.Rusça, İspanyolca, Hindu, Arapça, Farsça dilleri insanlar.

 

Lütfen özgeçmişinizi bugün bize e-posta ile gönderin: admin@royaltec.com.cn

Lütfen merak etmeyin, özgeçmişinizi verilerimiz arasında tutuyoruz, asla kamuya açık olarak paylaşmıyoruz veya ticari amaçla kullanmıyoruz.

 

 

Supply Contact

Royal Technology, tüm kaplama sistemimizin seviyesini geliştirmek için gelişmiş ve yüksek kaliteli cihazlar aramayı asla bırakmaz, ortaklarımızın / tedarikçilerimizin sürekli kaliteyi ve zamanında teslimatı desteklediğini çok takdir ediyoruz. Tedarik zincirlerimizin yönetim kuruluna katılmak isterseniz, lütfen bizimle iletişime geçin

1 Şirket Konumu (Uluslararası-orijinal firma için, Çin'de şubeniz varsa, lütfen yerel iletişim sağlayın)

2 Şirketinizin profili ve ürün broşürü

3 Avantajınız

Veya doğrudan bize e-posta gönderin: service@royaltec.com.cn

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Ms. ZHOU XIN
Faks : 86-21-67740022
Kalan karakter(20/3000)