Çin PVD Vakum Kaplama Makinesi Üretici
PVD çevreyi korur, mavi gezegeni kurtarır.

Royal Technology VAKUMLU YERLEŞTİRME MAKİNASI üreticisi.
---- Standardizasyon, Hassasiyet, Stabilizasyon


haber

December 11, 2017

Vakum Kaplama Ekipmanları Gelecek 5 Yıl için Pazarlama Tahmini Raporu

Vakum Kaplama Ekipmanları Pazar Büyümesi, Tahmin ve Analiz Raporu 2016'dan 2021'e

Global Vakumlu Kaplama Ekipmanları Pazarı Görünümü 2016-2021, uzmanlaşmış kaynaklardan toplanan küresel Vakum Kaplama Donanımı pazarına ilişkin bilgilerin sentezi, analizi ve yorumlanması üzerine hazırlanmıştır.

Bu rapor, 2011-2016 yılları arasında Vakum Kaplama Ekipmanı için dünya çapında pazarların detaylı analizi sağlamakta ve bölge / ülke ve alt sektörlere göre geniş piyasa tahminleri (2016-2021) sunmaktadır. Vakum Kaplama Ekipmanları pazarındaki temel teknolojik ve pazar eğilimlerini kapsar ve ayrıca Vakum Kaplama Ekipmanının arz / talebini etkileyen faktörleri ve endüstri katılımcılarının karşılaştığı fırsatları / zorlukları analiz eder. Aynı zamanda, fırsat zincirinde aktif olan şirketlerin ve yeni giren şirketlerin, fırsatları değerlendirip iş stratejileri geliştirmelerini sağlayarak, bu şirketlerin vazgeçilmez bir aracı gibi davranır.

Vakum ince film kaplama sistemi, vakum odasındaki cisim üzerine ince bir kat uygular. Filmin kalınlığı ürüne göre değişmekle birlikte, ortalama 0.1 ila birkaç düzine mikrometre, ev kullanımı için alüminyum folyodan (birkaç düzine mikrometre) daha incedir. Cam, metal, seramik, plastik veya organik malzemeler gibi katı malzemelerin yüzeyine (bir astar malzemesi, taban plakası veya alt tabaka olarak adlandırılır) ince bir membranın kaplanması için vakum ortamını fiziksel veya kimyasal yöntemlerle vakum ortamı kullanarak vakumla kaplama. Kaplama tabakası, genellikle, radyasyondan korunma, iletimi, iletkenliği, geçirgenliği, yalıtımı, aşınma direncini, yüksek sıcaklık direncini, korozyon direncini, oksidasyon direncini artıran ve baz materyalleri bazı işleve sahip olan metaller, alaşımlar ve bileşikler gibi malzemeleri benimser. dekorasyon. Süreç önemli teknik ve ekonomik fayda hedefi elde etmek için bir yöntemdir; ürün kalitesini yükseltmek, çevre korumasını teşvik etmek, enerji tasarrufu yapmak, ürün ömrünü uzatmak ve orijinal özelliklerini iyileştirmek de dahil olmak üzere amaç.

GCC'nin Global Vakumlu Kaplama Ekipmanları Pazarı Görünümü 2016-2021 raporu, uzmanlaşmış kaynaklardan toplanan küresel Vakum Kaplama Donanımı piyasasına ilişkin bilgilerin sentezi, analizi ve yorumlanması üzerine hazırlanmıştır. Raporda, son zamanlardaki önemli teknolojik gelişmeler ile piyasa lider oyuncuların profilleri ve kilit stratejileri inceleniyor.

Rapor, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya-Pasifik, Orta Doğu ve Afrika ile Dünyanın Geri kalanında ayrı kapsamlı analizler sunmaktadır. Bu sektörde, Vakumlu Kaplama Ekipmanları endüstrisinin küresel rekabet ortamı ve arz / talep paterni sağlanmıştır.

Kaynak: SVC, 07 Temmuz 2016'da yayınlandı

İletişim bilgileri