Çin PVD Vakum Kaplama Makinesi Üretici
PVD çevreyi korur, mavi gezegeni kurtarır.

Royal Technology VAKUMLU YERLEŞTİRME MAKİNASI üreticisi.
---- Standardizasyon, Hassasiyet, Stabilizasyon


Haberler

May 21, 2020

RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu

 

Since the Covid-2019 epidemic situation, we are unable to serve our overseas customers insite for PVD coating machine's installation & commissioning. Covid-2019 salgın durumundan bu yana, yurtdışı müşterilerimize PVD kaplama makinesinin kurulumu ve devreye alınması için ısrar edemiyoruz. In March 2020, we instructed our Poland customer to completed the Aluminum alloy chrome plating machine's installment. Mart 2020'de Polonya müşterimize Alüminyum alaşımlı krom kaplama makinesinin taksitini tamamlama talimatı verdik.

 

Two months passed, on May 20th. 20 Mayıs'ta iki ay geçti. 2020, we are happily to share a great news with our teams: the RTAS1600 machine for Brass taps, faucets, zamak, ABS bathroom fittings decorative coatings is assembled by our customer successfully under our online inspection and instruction. 2020, ekibimizle harika bir haber paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz: Pirinç musluklar, armatürler, zamak, ABS banyo armatürleri için dekoratif kaplamalar için RTAS1600 makinesi, çevrimiçi muayene ve talimatlarımızla müşterimiz tarafından başarıyla monte edilir.

 

hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  0

 

Tüm kartonları açmaktan bileşenleri sınıflandırmaktan makinenin yerleşim dağılımına kadar.

tüm kablolar, hava / su boruları, makinenin başlamasına kadar PLC sinyal iletişim bağlantısı, 2 hafta ... Bu kadar karmaşık ve büyük boyutlu bir makineyi ilk kez monte eden teknisyenler için gerçekten inanılmaz bir hız.

 

hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  1   hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  2

 

 

             hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  3

 

hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  4                                    hakkında en son şirket haberleri RTAS1600 makinesi Orta Doğu ülkesinde başarıyla kuruldu  5

 

 

Biz- Royal Teknoloji ekibi, müşterilerimiz için büyük destek ve işbirliği için çok teşekkür ederiz, profesyonel ve parlak çalışmalarınız için teşekkürler.

Hepinize her zaman olduğu gibi en iyi hizmetimizle hizmet vermeye devam etmekten eminiz.

 

 

İletişim bilgileri